Pielęgniarka / starsza pielęgniarka ambulatorium z izbą chorych

  1. Praca Koszalin
  3. Pielęgniarka / starsza pielęgniarka ambulatorium z izbą chorych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2585
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentacji medycznej, wydawanie leków wg zleceń, organizowanie przyjęć osadzonych w gabinecie lekarskim, wykonywanie oględzin sanitarnych osób nowo przyjętych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie medyczne, prawo wykonywania zawodu, kurs szczepienia ochronne, kurs wykonywania i interpretacji zapisu EKG

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PKO Bank Polski

Lokalizacja: Darłowo

Umowa na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Darłowie

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa drogi: S11 Zakres obowiązków: kompleksowa organizacja budowy kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną terminowa i prawidłowa realizacja zadań pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad...

  • dzisiaj