Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

  1. Strona główna
  3. Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • znajomość procedur medycznych;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • dużo pozytywnej energii.
Oferujemy:
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;
  • Forma zatrudnienia dopasowana do kandydata: umowa zlecenie lub umowa o pracę;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: Bobolice

prace szkółkarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dobry stan zdrowia

  • wczoraj

Lokalizacja: Sianów

do zadań pracownika będzie należeć uprzątanie terenu po wycince drzew, składanie palet z drewnem, inne prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • wczoraj