Operator minikoparki

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Operator minikoparki
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2664
OBOWIĄZKI:
kopanie, obsługa oraz konserwacja koparki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

uprawnienia do obsługi koparki, uprawnienia SEP do 1 kV ( mile widziane), prawo jazdy kat. B, B+E ( mile widziane)

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Emitel S.A.

Zadania: Instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej Usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw Udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

roboty drogowe ręczne i mechaniczne, prowadzenie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • wczoraj