Operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0038
OBOWIĄZKI:
pracownik produkcji drzewnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Apteki Gemini

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (zarówno czasowej jak i stałej) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z...

  • wczoraj

Zakres zadań: Przyjmowanie zamówień oraz sprawdzanie ich pod kątem jakościowym oraz ilościowym, Bieżąca współpraca ze wszystkimi pracownikami w aptece, Rozkładanie towaru na półkach i w szufladach, Utrzymywanie porządku w aptece. Oczekujemy:...

  • wczoraj