Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2070
OBOWIĄZKI:
OPIEKA NAD DZIEĆMI, REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ, PROWADZENIE DOKUMENTACJI NAUCZYCIELA, WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: rozwój kreatywności dziecka
Uprawnienia: artystyczne plastyczne

Wymagania inne:

KOMUNIKATYWNOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z DZIEĆMI, OBOWIĄZKOWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZDYSCYPLINOWANIE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z DZIEĆMI

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 421,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MediaExpert

Robię to, co kocham, co zawsze chciałem robić! Cały czas mam wakacje, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy... - tak Robert Kubica kocha jazdę. Może nie damy Co samochodu rajdowego, ale jeśli masz paliwo w żyłach, to możesz zostać naszym zawodowym...

  • dzisiaj

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie min. podstawowe

  • dzisiaj