Nauczyciel wspomagający

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Nauczyciel wspomagający
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2121
OBOWIĄZKI:
praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu, wspieranie i pomoc w trakcie zajęć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, uprawnienia do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • wczoraj

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • wczoraj