Nauczyciel wspomagający - pedagog specjalny

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Nauczyciel wspomagający - pedagog specjalny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Mścice
Numer: StPr/21/2371
OBOWIĄZKI:
praca w charakterze nauczyciela wspomagającego dla ucznia ze spektrum autyzmu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne, pedagog specjalny lub specjalności: spektrum autyzmu, socjoterapia, resocjalizacja

Miejsce pracy:

Mścice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 769,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,...

  • dzisiaj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • dzisiaj