Murarz

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Murarz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Murarz
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/22/0844
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy na proponowanym stanowisku, samodzielność,

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska: Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki, obsługa obrabiarki CNC, obsługa automatów spawalniczych, produkcja wyrobów typu napęd; Montaż wyrobów typu Napęd na podstawie standardowej instrukcji stanowiskowej; Dokonywanie pomiarów...

  • dzisiaj

Twoje główne zadania, to: Dobór odpowiednich narzędzi skrawających na podstawie analizy programu sterującego Samodzielna obsługa obrabiarek CNC w zakresie uzbrojenia w narzędzia skrawające, produkcję wyrobów oraz kontrolę procesu skrawania Wprowadzanie...

  • dzisiaj