Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/19/2066
OBOWIĄZKI:
prace remontowo- wykończeniowe w obiektach budowlanych, montaż zabudowy, roboty malarskie, okładzinowe itp.praca od 8.00 do 16.00 na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia elektryczne, hydrauliczne

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

Emtor Spółka z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki...

  • dzisiaj