Monter wyrobów z drewna

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Monter wyrobów z drewna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/20/1199
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie próbek materiałowych i wystawek reklamowych firm. Przyjmowanie towarów i nadzór nad magazynem, kompletowanie towaru i przygotowanie do wysyłki, nadzór i kontrola obiegu elektronarzędzi, transport towaru pomiedzy dwoma magazynami, przygotowywanie narzędzi i koordynacja działań pracowników montażowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

sprzedaż produktów gastronomicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • wczoraj

przygotowywanie posiłków-stołowka ośrodka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • wczoraj