Monter urządzeń stalowych

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Monter urządzeń stalowych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/22/0289
OBOWIĄZKI:
Montaż urządzeń ciśnieniowych i gazociągów stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Aviva Sp. z o.o.

Zaprosimy Cię z przyjemnością na spotkanie, byś przekonał się, że to, co przeczytałeś powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość. Wystarczy, że: posiadasz doświadczenie w sprzedaży, karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem...

  • dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Obowiązki: Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Współpracę z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi Bieżące zakupy materiałów biurowych,...

  • dzisiaj