Monter / spawacz

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Monter / spawacz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2561
OBOWIĄZKI:
Szlifowanie , wiercenie , cięcie, obsługa elektronarzędzi, montaż instalacji gazowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

umiejętność obsługiwania elektronarzędzi, szlifowania , wiercenia , cięcia, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PKO Bank Polski

Lokalizacja: Darłowo

Umowa na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Darłowie

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa drogi: S11 Zakres obowiązków: kompleksowa organizacja budowy kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną terminowa i prawidłowa realizacja zadań pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad...

  • dzisiaj