Monter konstrukcji elektrycznych

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Monter konstrukcji elektrycznych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0373
OBOWIĄZKI:
obróbka i montaż elementów stalowych i drewnianych, wykonywanie instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

zdolnosci manualne, samodzielnośc , dokładność, uczciwość, umiejętność obsługiwania elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Dąbki

Przygotowywanie pokoi do sprzedaży zgodnie z ustalonymi standardami, sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych (np. korytarze, windy, toalety publiczne, ), uzupełnianie ilości produktów w magazynkach podręcznych , pranie...

  • wczoraj

Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie...

  • wczoraj