Monter elektronik

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Monter elektronik
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2312
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: montaż i uruchamianie elektroniki zgodnie z dokumentacją techniczną, obsługę narzędzi i urządzeń produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi, lutownicą, umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność, uczciwość, umiejętność dobrego lutowania i identyfikacji komponentów elektronicznych, preferowane wykształcenie: elektronika, elektryka (min. średnie zawodowe), zdolności manualne, mile widziana umiejętność czytania schematów montażowych i ideowych oraz doświadczenie w montażu układów elektronicznych precyzji w wykonywaniu zadań, samodzielności

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi...

  • dzisiaj

Interhandler Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 6F Opis stanowiska: Opracowywanie zamówień i przygotowywanie ofert na realizację usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych Bieżąca obsługa Klienta, obsługa kasy, wystawianie dokumentów sprzedażowych Przyjmowanie zamówień,...

  • dzisiaj