Monter

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Monter
Filter

Ogłoszenie numer: 5071458, z dnia 2021-07-26

Firma działająca na rynku Automotive

Monter

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Koszalin

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową.
  • Montaż linii przemysłowych.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę; dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System premiowy
  • Dobrą atmosferę w pracy

Integra Software Sp. z o.o.

Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes. Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby, która potrafi zrozumieć potrzeby klienta i przedstawić mu optymalne...

  • dzisiaj

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Analiza dokumentacji technicznej; Organizowanie przebiegu prac budowlanych; Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót; Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn; Organizowanie pracy...

  • dzisiaj