Montażysta placów zabaw

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montażysta placów zabaw
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0960
OBOWIĄZKI:
prace budowlano-montażowe związane z montażem urządzeń zabawowych na placach zabaw m.in przygotowywanie gruntu pod montaż, betonowanie, montaż urządzeń w gruncie; ipraca głownie w delegacji na terenie Polski, wyjazdy od poniedziałku do piątku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

wymagana umiejętność obsługi elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Trenkwalder

Lokalizacja: Kołobrzeg

kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów. czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność od 18.06-30.08.2021.

  • wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót koordynacja robót...

  • wczoraj