Mobilna Grupa Kontrolna / Specjalista ds. ochrony

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Mobilna Grupa Kontrolna / Specjalista ds. ochrony
Miejsce pracy: Koszalin

Zakres obowiązków:

  • Kontrola bezpieczeństwa na wybranych obiektach
  • Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczonych standardów na obiektach handlowych
  • Realizacja wyznaczonych zdań operacyjnych w celu zapobiegania stratom
  • Analiza materiału CCTV
  • Zabezpieczanie zebranych materiałów
  • Współpraca z organami ścigania

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (pakiet biurowy)
  • Doświadczenie w pracy w ochronie
  • Komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon służbowy)
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne, trwała ondulacja, obliczanie, przyjmowanie należności za wykonaną usługę oraz rejestracja na kasie fiskalnej, sterylizacja i czyszczenie sprzętu. Praca w Kołobrzegu,...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (6/3) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • wczoraj