Mechanik pojazdów samochodowych

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik pojazdów samochodowych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2182
OBOWIĄZKI:
dokonywanie napraw, czynności związanych z bieżącą obsługą pojazdów samochodowych, naprawa silników, skrzyń, biegów, układów zawieszeń i hamulcowych, kontrola stanu technicznego pojazdów, wykonywanie prac regulacyjnych w pojazdach osobowych, 4X4 i dostawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

kwalifikacje bądź doświadczenie na danym stanowiskku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Dygowo

Staż w Kołobrzegu w godzinach 7.00-15.00 wykonywanie czynności związanych ze stanowiskiem ds. budownictwa i planowania przestrzennego, wniosków unijnych, kadr i archiwum ewidencji pracy.

  • dzisiaj