Mechanik maszyn przetwórczych

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Mechanik maszyn przetwórczych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1688
OBOWIĄZKI:
Obsługa i konserwacja maszyn przetwórczych, praca przy maszynach- linii produkcyjnej, nadzór nad maszynami w trakcie produkcji, praca na linii przy świeżych rybach. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-15 również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, kierunek: mechanik maszyn
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi i naprawa maszyn przetwórczych, produkcyjnych. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • wczoraj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu i poza siedziba urzędu - obszar powiatu koszalińskiego. Możliwe nietypowe godziny pracy np. wysyłki zwierząt, zwalczanie chorób, interwencje. Praca w terenie - wyjazdy do zakładów i gospodarstw objętych nadzorem....

  • wczoraj