Magazynier

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Magazynier
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Magazynier
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/22/0469
OBOWIĄZKI:
praca na magazynie przy rozłądunku i załadunku towaró skłądowanych na paletach, wydawanie towarów dla klientów indywidualnych oraz hurtowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

uprawnienia na wózki widłowe, kwalifikacje bądź doświadczenie zawodowe na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Bank Pocztowy S.A.

Poszukujemy osoby, która: pracowała w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta), posiada wykształcenie min. średnie, jest silnie nastawiona...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne, trwała ondulacja, obliczanie, przyjmowanie należności za wykonaną usługę oraz rejestracja na kasie fiskalnej, sterylizacja i czyszczenie sprzętu. Praca w Kołobrzegu,...

  • wczoraj