Magazynier kierowca

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier kierowca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0307
OBOWIĄZKI:
Skompletowanie i przygotowanie zamowienia,przyjmowanie towaru na magazyn ,dbanie o porzadek na magazynie,dostarcznie towaru do klienta. Praca w Kołobrzegu, w godz. 8-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera i internetu

Wymagania inne:

[Inne] : Oferujemy :Praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 ,umowe o prace na pełen etat po okresie próbnym ,mila atmosfere w pracy

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 279,94 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawna i profesjonalna obsługa klientów kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem odpowiednie pakowanie towarów stosowanie się...

  • wczoraj