Listonosz pieszy lub samochodowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Listonosz pieszy lub samochodowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2310
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pocztowych, realizacja planówsprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem tabletu, opracowywanieodpowiedniej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

zgoda na wykorzystanie własnego samochodu do celów służbowych (umowa na kilometrówkę), brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania, sumienność, odpowiedzialność, chęć do nauki, umiejętność obsługi tabletu, gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,...

  • wczoraj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj