Kucharz

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kucharz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Kucharz
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0793
OBOWIĄZKI:

Sporządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, desery, z zastosowaniem urządzeń gastronomicznych. Zajmuje się przygotowaniem i produkcją wyrobów i półproduktów kulinarnych, dań cateringowych oraz garmażeryjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Aktualna książeczka Sanepidowska, umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu, punktualność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • dzisiaj

SMYK S.A.

  • dzisiaj