Kucharz

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kucharz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Kucharz
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0306
OBOWIĄZKI:
Gotowanie potraw ciepłych, dbanie o właściwy stan urządzeń kuchennych. Dźwiganie do 30 kg. Praca Kołobrzegu, w godz. 11-19, również w soboty i niedziele. Pracodawca zapewnia wyżywienie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: gastronomia
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku samodzielny kucharz min. 1 rok (pracownik sam decyduje o rozplanowaniu swoich zadań w ciagu dnia), mile widziana znajomość kuchni włoskiej, znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • dzisiaj

Iglotex

Zadaniem pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, codzienne powroty do domu, wynagrodzenie...

  • dzisiaj