Kucharz kuchni tureckiej

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kucharz kuchni tureckiej
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/0732
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań tureckich, dbanie o należyty stan asortymentu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, zawodowe, 1 rok doświadczenia w kuchni tureckiej, znajomość kuchni tureckiej

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

nakładanie warstw tynkarskich, tynków suchych, prace ogólnobudowlane (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • wczoraj

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • wczoraj