Kosmetyczka

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kosmetyczka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0930
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów pedicure, manicure, masaży twarzy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: wykonywanie manicure
Uprawnienia: masaż klasyczny
Uprawnienia: wykonywanie pedicure

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Trenkwalder

Lokalizacja: Kołobrzeg

kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów. czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność od 18.06-30.08.2021.

  • wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót koordynacja robót...

  • wczoraj