Konserwator

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Konserwator
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Konserwator
Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/21/0314
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie konserwacji instalacji technicznych budynków i domków, wykonywanie napraw, współpraca z innymi specjalistami w razie poważnych awarii, dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie. Obsługa i konserwacja kosiarki oraz kosy, koszenie trawników. Malowanie. Ilość godzin pracy w zależności od zapotrzebowania, minimum 20 godzin tygodniowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
Uprawnienia: spostrzegawczość
Uprawnienia: dotrzymywanie terminów
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

rzetelność, 1 ROK NA STANOWISKU KONSERWATOR

Miejsce pracy:

Łazy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

sprzątanie, zmywanie, obieranie, krojenie, dźwiganie do 15 kg

  • wczoraj