Kierownik działu finansowo-księgowego

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierownik działu finansowo-księgowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0220
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań określanych w Regulaminie organizacyjnym MOPR w Koszalinie, w szczególności: 1. Koordynowanie pracy podległej komórki organizacyjnej oraz nadzór i kontrola nad prawidłowością oraz terminowością realizowanych zadań. 2. Przygotowywanie planów finansowych, bieżąca analiza ich realizacji oraz przygotowywanie wniosków o wprowadzenie zmian w planach. 3. Sporządzanie okresowych sprawozdań budżetowych, rozliczanie dotacji. 4. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych. 5 .Kontrola prawidłowości rozliczeń finansowych. 6. Kontrola ewidencji majątku trwałego i sporządzanych w tym zakresie sprawozdań. 7. Przygotowywanie projektów aktów wewnętrznych zgodnie z zakresem Działu. 8. Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami merytorycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie www.mopr.koszalin.ibip.pl, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 600 - 6 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Apteki Gemini

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (zarówno czasowej jak i stałej) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z...

  • wczoraj

Zakres zadań: Przyjmowanie zamówień oraz sprawdzanie ich pod kątem jakościowym oraz ilościowym, Bieżąca współpraca ze wszystkimi pracownikami w aptece, Rozkładanie towaru na półkach i w szufladach, Utrzymywanie porządku w aptece. Oczekujemy:...

  • wczoraj