Kierownik budowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kierownik budowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2377
OBOWIĄZKI:
nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości, samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych robót, prowadzenie robót z zapewnieniem przestrzegania przepisów BHP, planowanie robót, koordynacja wykonawców, kontakt z Inwestorami, dostawcami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: realizacja zleceń
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

prawo jazdy kat. B, w przypadku kierownika robot mile widziane uprawnienia budowlane, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, mile widziani emeryci

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi...

  • dzisiaj

Exorigo-Upos S. A.

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT? Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce. Renomowani...

  • dzisiaj