Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózków widłowych podnośnikowych (praca na magazynie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

SILVA LS Sp. z o.o.

Zadania na stanowisku: Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych; Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach; Naprawy wagonów i pociągów. Wymagania: Gotowość do podróży służbowych i/lub pracy stacjonarnej w...

  • dzisiaj

AGATA Spółka Akcyjna

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Dokonywanie oględzin, wymiany oraz naprawy zakupionych mebli, również w domu Klienta zgodnie z procedurą reklamacji; Sporządzanie dokumentacji serwisowej; Zapewnienie wysokiego standardu obsługi...

  • dzisiaj