Kierowca ciągnika siodłowego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kierowca ciągnika siodłowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Żydowo
Numer: StPr/21/2562
OBOWIĄZKI:
Dbanie o stan techniczny ciągnika, przygotowanie i transport ładunków na terenie Polski i poza nią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Żydowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 080 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • wczoraj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu i poza siedziba urzędu - obszar powiatu koszalińskiego. Możliwe nietypowe godziny pracy np. wysyłki zwierząt, zwalczanie chorób, interwencje. Praca w terenie - wyjazdy do zakładów i gospodarstw objętych nadzorem....

  • wczoraj