Kierowca autobusu

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca autobusu
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
przewóz osób, prace konserwatorskie i remontowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

kwalifikacje zawodowe do przewozu osób

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami kontraktu i warunkami umowy, sporządzanie zapytań ofertowych, przygotowanie kart obmiarów, przygotowanie dokumentacji do rozliczenia, przygotowanie przejściowych świadectw...

  • wczoraj

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowywanie przedmiarów robót, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom, prowadzenie dystrybucji dokumentacji, przygotowywanie zapytań ofertowych, sprawdzanie zgodności zakresu...

  • wczoraj