Kelner

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kelner
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Kelner
Miejsce pracy: Mścice
Numer: StPr/21/2566
OBOWIĄZKI:
obsługa gości w restauracji, obsługa imprez i konferencji, przygotowywanie imprez
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Mścice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

20 - 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • dzisiaj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu i poza siedziba urzędu - obszar powiatu koszalińskiego. Możliwe nietypowe godziny pracy np. wysyłki zwierząt, zwalczanie chorób, interwencje. Praca w terenie - wyjazdy do zakładów i gospodarstw objętych nadzorem....

  • dzisiaj