Kelner

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Kelner
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Kelner
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1371
OBOWIĄZKI:

Kompleksowa obsługa konsumenta, serwis posiłków, przygotowywanie sali restauracyjnej. Praca w Kołobrzegu w godz. 5:00-13:00, 13:00-21:00 również w soboty i niedziele.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku 1 miesiąc, gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach 05.00-13.00, 13.00-21.00 oraz w dni wolne od pracy, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości,...

  • wczoraj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj