Kelner - obsługa kompleksowa w zakładach gastronomicznych

  1. Praca Koszalin
  3. Kelner - obsługa kompleksowa w zakładach gastronomicznych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/22/1475
OBOWIĄZKI:
Serwowanie posiłków do stolików, sprzątanie zastawy stołowej po posiłku. Obsługa stołu szwedzkiego, utrzymanie porządku w pomieszczeniu restauracji, z zachowaniem przepisów sanitarnych. Pomoc pracownikom kuchni. Praca w godzinach 6-14, 12-20, również w soboty i niedziele. Praca na terenie powiatu kołobrzeskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie branżowe, gastronomiczne
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Mile widziany kurs baristy, barmański.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (3/1) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • wczoraj

Lokalizacja: Bobolin

Bursztyn Medical Spa sc. zatrudni ratownika wodnego. Zapewniamy doskonałą atmosferę, atrakcyjne warunki, dofinansowanie do wyżywienia, premię okazjonalne oraz możliwość zakwaterowania. Do obowiązków należeć będzie: stałe obserwowanie obszaru basenu i...

  • wczoraj