Kasjer-pracownik biurowy

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer-pracownik biurowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0485
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów punktu, przyjmowanie zakładów, budowanie relacji z klientami, obsługa kasy fiskalnej/ komputera. Praca w Kołobrzegu w godz. 9-21 w systemie równoważnym również w soboty (godz. 9-18) i niedziele handlowe (godz. 9-17)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: otwartość
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Obsługa kasy fiskalnej, wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, dobra organizacacja pracy. Również osoby do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Trenkwalder

Lokalizacja: Kołobrzeg

kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów. czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność od 18.06-30.08.2021.

  • wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót koordynacja robót...

  • wczoraj