Handlowiec

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Handlowiec
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Handlowiec
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0701
OBOWIĄZKI:
wyszukiwanie dostawców i odbiorców w chinach,w polsce kontakty handlowe,nadzór nad magazynem,sprzedaż,raporty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Opis stanowiska: prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego, bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy robót, koordynacja...

  • dzisiaj

Zakres obowiązków: analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych, tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami, tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac, tworzenie...

  • dzisiaj