Fryzjer

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Fryzjer
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Fryzjer
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2493
OBOWIĄZKI:

Mycie włosów klientom, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych, doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji. Strzyżenie i modelowanie włosów, koloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacja, przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami, układanie fryzur okolicznościowych, przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych, koloryzacja brwi henną, golenie brody, dbałość o czystość w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: doradzanie
Uprawnienia: dbanie o jakość
Uprawnienia: dobre relacje z klientami
Uprawnienia: precyzja wykonania

Wymagania inne:

ROK DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU FRYZJER.

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

E100 International Trade sp. z o.o

Miejsce pracy: biuro w Warszawie lub Home Office Cel stanowiska: Rozwój sieci stacji paliw w Polsce, akceptujących karty E100 Opis stanowiska: Koordynowanie na rynku polskim współpracy ze stacjami paliw należącymi do sieci akceptacji karty paliwowej E100...

  • dzisiaj

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj