Doradca klienta

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Doradca klienta
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:
-prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb-budowanie trwałych relacji z klientami-przyjmowanie i wydawanie towaru -sumienne wykonywanie powierzonych zadań -indywidualne podejście do każdego klienta-nastawienie na rozwój w branży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: dobre relacje z klientami
Uprawnienia: dbanie o jakość

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...

  • dzisiaj

Grupa Progres

Lokalizacja: Karlino

Obowiązki: Koordynowanie i wspomaganie procesów produkcyjnych , Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowanych urządzeń produkcyjnych, maszyn oraz narzędzi, Analizowanie oraz proponowanie rozwiązań mających na celu korygowanie i zapobieganie niezgodności,...

  • dzisiaj