Czyściciel pojazdów

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Czyściciel pojazdów
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0165
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie pojazdu na stanowisko w myjni, sprawdzanie czy okna i drzwi są domknięte, wstępne spłukiwanie zabrudzeń z karoserii, szyb, kół i innych elementów zewnętrznych pojazdów ręcznie lub z użyciem myjki ciśnieniowej; wykonywanie mycia zasadniczego z wykorzystaniem odpowiednich środków myjących (szamponów samochodowych) oraz sprzętu (szczotki, gąbki, szmatki itp.); spłukiwanie pojazdu; kontrolowanie jakości wykonywanej pracy, w przypadku stwierdzenia nieusunięcia zabrudzeń ponowne mycie; wycieranie wody z karoserii i szyb; mycie szyb pojazdów z wykorzystaniem odpowiednich płynów; woskowanie karoserii z wykorzystaniem odpowiednich preparatów i sprzętu; sprzątanie i mycie wnętrza pojazdu z wykorzystaniem odkurzaczy i kosmetyków samochodowych; przyjmowanie należności za mycie i wystawianie rachunków; odstawianie samochodów ze stanowisk w myjni na parking; dbanie o czystość myjni; przestrzeganie zasad etyki, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Praca w Kołobrzegu w godz. 9-12, 11-14, 14-17 od poniedziałku do niedzieli.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Czyściciel pojazdów (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego, znajomość kosmetyków, których używa się w celu czyszczenia aut na zewenątrz i wewnątrz pojazdu, znajomość maszyn i urządzeń, które używa się w myjni samochodowej, posiadanie ogólnej wiedzy nt. mechaniki samochodowej.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 098 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Analiza dokumentacji technicznej; Organizowanie przebiegu prac budowlanych; Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót; Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn; Organizowanie pracy...

  • wczoraj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj