Administrator osiedla

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administrator osiedla
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0047
OBOWIĄZKI:
CZYNNY UDZIAŁ W OPRACOWNIU PLANÓW REMONTOWYCH ORAZ KONTROLA ICH REALIZACJI, ZLECENIE DLA GRUPY KONSERWATORÓW CZĘŚCI ROBÓT REMONTOWO-KONSERWACYJNYCH ZGODNIE Z PLANEM I BIEŻĄCYMI POTRZEBAMI, WIZJE W MIESZKANIACH LOKATORÓW ZGŁASZAJĄCYCH PROBLEMY Z ZAWILGOCENIEM, Z CIEPŁEM, ZALANIAMI, WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI ZEWNĘTRZNYMI M.IN. KOMINIARSKIE, DEKARSKIE, OGÓLNOBUDOWLANE, KONTROLA CZASU PRACY PODLEGŁYCH KONSERWATORÓW, SPORZĄDZANIE KART PRACY, NADZÓR NAD FIRMAMI SPRZĄTAJĄCYMI W ZASOBACH BSM, KONTROLA CZYSTOŚCI BUDYNKÓW I TERENÓW PRZYLEGŁYCH, OBSŁUGA INTERESANTÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI ZGŁASZANYCH PRZEZ LOKATORÓW USTEREK, USZKODZEŃ, AWARII ELEKTRYCZNYCH, HYDRAULICZNYCH, DOMOFONOWYCH ITP. ORAZ KOORDYNOWANIE ICH WYKONANIEM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE LUB ŚREDNIE Z ZAKRESU BUDOWNICTWA LUB INSTALATORSTWA, UMIEJĘTNOŚĆ SPORZĄDZANIA KOSZTORYSÓW PODWYKONAWCZYCH, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZOWANIA PRACY PODLEGŁYM PRACOWNIKOM , DOBRA ORGANIZACJA PRACY.

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych...

  • wczoraj

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie w pracy na...

  • wczoraj