Administrator osiedla

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administrator osiedla
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
CZYNNY UDZIAŁ W OPRACOWNIU PLANÓW REMONTOWYCH ORAZ KONTROLA ICH REALIZACJI, ZLECENIE DLA GRUPY KONSERWATORÓW CZĘŚCI ROBÓT REMONTOWO-KONSERWACYJNYCH ZGODNIE Z PLANEM I BIEŻĄCYMI POTRZEBAMI, WIZJE W MIESZKANIACH LOKATORÓW ZGŁASZAJĄCYCH PROBLEMY Z ZAWILGOCENIEM, Z CIEPŁEM, ZALANIAMI, WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI ZEWNĘTRZNYMI M.IN. KOMINIARSKIE, DEKARSKIE, OGÓLNOBUDOWLANE, KONTROLA CZASU PRACY PODLEGŁYCH KONSERWATORÓW, SPORZĄDZANIE KART PRACY, NADZÓR NAD FIRMAMI SPRZĄTAJĄCYMI W ZASOBACH BSM, KONTROLA CZYSTOŚCI BUDYNKÓW I TERENÓW PRZYLEGŁYCH, OBSŁUGA INTERESANTÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI ZGŁASZANYCH PRZEZ LOKATORÓW USTEREK, USZKODZEŃ, AWARII ELEKTRYCZNYCH, HYDRAULICZNYCH, DOMOFONOWYCH ITP. ORAZ KOORDYNOWANIE ICH WYKONANIEM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: TECHNICZNE

Wymagania inne:

WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE LUB ŚREDNIE Z ZAKRESU BUDOWNICTWA LUB INSTALATORSTWA, UMIEJĘTNOŚĆ SPORZĄDZANIA KOSZTORYSÓW PODWYKONAWCZYCH, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZOWANIA PRACY PODLEGŁYM PRACOWNIKOM , DOBRA ORGANIZACJA PRACY.

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • dzisiaj

Emtor Spółka z o.o.

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania: Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki...

  • dzisiaj