Technolog drewna

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Technolog drewna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Niedalino
Numer: StPr/21/0570
OBOWIĄZKI:
przygotowanie dokumentacji technicznej i technologicznej (projektowanie parametryczne okien i drzwi w programie AutoCad a także ich konfiguracja), wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w ramach prowadzonych projektów oraz merytoryczne wspieranie wydziałów produkcyjnych, wykonanie dokumentacji i backupow oraz wysortowanie poszczególnych modeli okien i drzwi nadyskach sieciowych, przygotowanie zestawienia potrzebnego materiału do realizacji projektów organizacja pracy własnej, uwzględniająca priorytety przekazane przez bezpośredniego przełożonego, kontrola wykonywanych zleceń poprawność z dokumentacją techniczno-konstrukcyjną, współpraca z Działem Handlowym w kwestii możliwości technologicznych sprawdzanie kompletności towaru pod względem merytorycznym w dokumentacji produkcyjnej i kosztowej wykonywanie optymalizacji rozkrojów i przygotowania produkcji, mile widziane doświadczenie w konstrukcji okien, drzwi oraz mebli, zacięcie i pasja z tym związana
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Technologia Drewna, znajomość właściwości materiałów stosowanych w przemyśle stolarki okiennej i drzwiowej, znajomość maszyn i narzędzi dla przemysłu stolarki otworowej, znajomość procesów technologicznych branży drzewnej oraz zasad tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej (programów modelowania konstrukcji AutoCad itp.) umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dobrej organizacja pracy własnej, uwzględniającej priorytety przekazane przez bezpośredniego przełożonego, mile widziane doświadczenie w konstrukcji mebli, zacięcie i pasja z tym związana, wiedza fachowa z branży otworowej (okna i drzwi); bardzo dobra znajomość rysunku technicznego wyobraźnia i zmysł przestrzenny, zdolności analitycznego, koncepcyjnego myślenia oraz planowania, doskonała organizacja pracy własnej znajomość materiałów do produkcji okien i drzwi oraz zleceń nietypowych,

Miejsce pracy:

Niedalino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 118,49 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • wczoraj

KOBYLARNIA S.A.

Zakres obowiązków: rozliczanie faktur za dostarczony materiał oraz usługi od strony rachunkowej oraz merytorycznej przygotowywanie zestawień dotyczących ilości oraz rodzaju materiałów i usług dostarczanych i realizowanych na placu budowy; rozliczanie...

  • wczoraj