Technik dentystyczny

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Technik dentystyczny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/22/1830
OBOWIĄZKI:
samodzielne wykonywanie protez akrylowych i szkieletowych, podbudów z metalu i tlenku zyrkonu oraz napalanie ceramiki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

udokumentowane kwalifikacje bądź co najmniej 3 miesięczne doświadczenie zawodowego na danym lub pokrewnym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

wsparcie pracowników prowadzących obsługę mieszkańców, kontakt i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów do archiwum, tworzenie spisów spraw, pism, metryk, porządkowanie dokumentacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Tychowo

pracownik działu utrzymania ruchu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: 1 rok stażu, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia energetyczne grupa1

  • wczoraj