Szwaczka / Szwacz

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Szwaczka / Szwacz

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: Szwaczka/Koszalin

Miejsce pracy: Dajar Sp. z o.o. – Szwalnia w Koszalinie ul. Krawiecka 8

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
  • zszywanie i obróbka wykończeniowa wyrobów szwalniczych (poduszki, materace, parawany, obrusy itp.)
  • obsługa maszyn szwalniczych i narzędzi podczas szycia (stebnówki, overlocki, przeszywarki, paskarki, lamowniki itp.),
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • ocenianie poprawności i estetyki wykonanej przez siebie pracy,
  • przestrzeganie procedur technologicznych i systemowych w realizacji zleconego zadania.
Wymagania:
  • umiejętność szycia na maszynach szwalniczych,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • pozytywne nastawienie i chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • sprawność manualna,
  • precyzja i dokładność,
  • kultura osobista,
  • Istnieje możliwość zatrudnienia cudzoziemców (po uzyskaniu przez pracodawcę Zezwolenia na Pracę typ. A lub na podstawie rejestracji w PUP Oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcowi).
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie akordowym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie nowych umiejętności.

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Dygowo

Staż w Kołobrzegu w godzinach 7.00-15.00 wykonywanie czynności związanych ze stanowiskiem ds. budownictwa i planowania przestrzennego, wniosków unijnych, kadr i archiwum ewidencji pracy.

  • wczoraj