Stażysta/młodszy asystent w sekcji bezpieczeństwa żywności i żywienia

  1. Strona główna
  3. Stażysta/młodszy asystent w sekcji bezpieczeństwa żywności i żywienia
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zakres obowiązków: nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców, rozwiązywanie problemów technicznych...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Dygowo

Staż w Kołobrzegu w godzinach 7.00-15.00 wykonywanie czynności związanych ze stanowiskiem ds. budownictwa i planowania przestrzennego, wniosków unijnych, kadr i archiwum ewidencji pracy.

  • dzisiaj