Starszy technik - branża budowlana

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Starszy technik - branża budowlana
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0226
OBOWIĄZKI:
planowanie i zabezpieczanie potrzeb w zakresie konserwacji i remontów obiektów budowlanych, rozliczanie zadań konserwacyjno-remontowych, planowanie potrzeb w zakresie inwestycji obiektów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie średnie budowlane lub wyższe budowlane, znajomość zasad kosztorysowania, znajomość prawa budowlanego

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 254 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Sławno

Praca biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w...

  • dzisiaj