Stanowisko ds. rachunkowości zakładu

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Stanowisko ds. rachunkowości zakładu
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0158
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ksiąg rachunkowych oddziału dla Zakładu oraz sporządzanie sprawozdawczości w tym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, minimum 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze rachunkowości, terminowość, rzetelność, rozwiązywanie problemów, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie: www.zus.pl

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (POWER 3/1) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj

Wg programu stażu (FP 6/0) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj