Sprzedawca/doradca klienta

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedawca/doradca klienta
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:
AKTYWNA SPRZEDAŻ, OBSŁUGA KLIENTA W OPARCIU O FACHOWE DORADZTWO, PLANY SPRZEDAŻOWE, STANDARDY OBSŁUGI KLIENTA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac przy rusztowaniach, elewacjach itp, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie takich materiałów jak beton, gips czy zaprawa murarska, ładowanie i rozładowanie materiałów budowlanych, wszelkie prace...

  • wczoraj

Lokalizacja: Bonin

prace tynkarskie, ociepleniowe, malarskie, zbrojarskie, ciesielskie, szalunkowe oraz transport ręczny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: kwalifikacje bądź...

  • wczoraj