Sprzedawca

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0753
OBOWIĄZKI:
FP wypiek wyrobow garmażeryjnych, mięsnych
Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Pomorskie Centrum Miesne

Oczekujemy: Czynne prawo jazdy kat.B; Dobrego stanu zdrowia; Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania); Mile widziane doświadczenie w dostawach towarów. Zadania na stanowisku: Załadunek oraz rozładunek towarów; Wypełnianie dokumentacji...

  • dzisiaj

UNIBEP S.A.

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z...

  • dzisiaj